Únor 2012

Keep going.

4. února 2012 v 18:48 | VanillaSimii <3
Dneska prostě nemám hlad :)

Snídaně: /
Oběd: /
Večeře: /

Pití: 3x kafe, 2,5 l voda

Pohyb: 60 min. orbitrack, 30 min. pilates, 20 min. posilování, 2 hod. uklízení

Tumblr_lypg3xffbw1roc0s5o1_500_large

YES!

Don´t eat just because you´re bored!

4. února 2012 v 8:33 | VanillaSimii <3
Kočky moje,

jak Vám jde hubnutí? Já "házím" nápad na mléčnou z okna. Včera jsem vydržela, ale já nevím, buď jsem prdlá, nebo je pro mě jednodušší pít kafe, dát si jeden jogurt za den a cvičit. Postupně najedu na zdravou PRAVIDELNOU stravu, která bude obsahovat nejvíc bílkovin a zeleniny. Musím mít tak doničený metabolismus, že ho je třeba dát nějak do kupy! Mimochodem, stejně jako Dianay* jsem si sehnala Adipex, ale stále váhám, jestli ho objednat nebo ne. Nebojím se těch nežádoucích účinků. Bojím se, co se ale stane za pár let. Zkažený játra, vypadaný vlasy.. Co myslíte vy? Poraďte!

Jídelníček napíšu večer :))

Vidíte to "I´ll be skinny for my 18th birthday" ? To už je za tři měsíce a pár dní! Takže makej!

235594624226600766_twjrlbcb_c_large

A ještě novinka - nejspíš přejdu na blogspot.
Už to dávám dohromady a až to bude eňo-ňuňo, tak budu psát jen tam.

Follow your dreams.

2. února 2012 v 18:59 | VanillaSimii <3
Ahoj holky,

celý týden mi bylo šoufl. Dieta neproběhla. Teď už je mi líp a jsem konečně zase v teple domova, mám svůj orbitrack, stahuju seriály a cvičení, takže tenhle prodloužený víkend patří jen mě a hubnutí. Akorát v sobotu si půjdu přivydělat peníze. Je to potřeba :) Zítra si zajdu na nehty, koupím kaštanovou barvu a udělám si hezký zkrášlující a cvičící den :D ♥ Váha je přesně 66, za což jsem i ráda, ale už tam chci těch 64, sakra! U mě jde každé kilečko hned vidět, jak shozené, tak nabrané. Nevím jestli je to výhoda, nebo ne. To je jedno. Když začnu zítra s mléčnou, tak by tam do neděle těch 64 mohlo být :)) Doufám, že moje břicho nebude prostestovat, tak jak to dělalo celý týden!!!

Hledání silné vůle je celkem dlouhá cesta, nebo spíše, jak u koho. Někdy mi příjde, že jí mám dost, jindy zase naopak, tak to prostě bývá. Člověk se ale musí zakousnout do toho, co dělá, MUSÍ CHTÍT SÁM! A nesmí být na pochybách, protože pochyby všechnu snahu a vůli zkazí. Důležité je jít za svým cílem a nenechat se zvyklat! Najděte si ten nejlepší způsob, jak dokázat to co chcete!